Transmisja pogrzebu Zielona Góra, Streaming pogrzebu, Pogrzeb On-line

Oferowana przez nas usługa to transmisja na żywo w internecie z pogrzebu Waszych bliskich. Dzięki niej, najbliższa rodzina może uczestniczyć w pogrzebie on-line za pomocą łączy internetowych.

Do filmowania pogrzebu na żywo wykorzystujemy profesjonalne, a zarazem dyskretne kamery, które nie rozpraszają uczestników pożegnania i pochówku.

Nasza transmisja pogrzebu on-line jest możliwa do obejrzenia bezpośrednio na telefonach, tabletach, laptopach, czy telewizorach z funkcją Smart TV. Nasza usługa daje możliwość uczestniczenia w pogrzebie online nawet w najdalszych zakątkach świata. 

Transmisja na żywo Lubuskie

Regularnie przeprowadzamy livestreaming pogrzebów w różnych miastach m.in. takich jak Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Świebodzin, Nowa Sól, ale również w mniejszych miejscowościach i wsiach. 

Oprócz livestramingu otrzymają Państwo również zapis wideo z pogrzebu w formie linku, płyty lub na pendrive. Wystawiamy faktury. 

Aby dowiedzieć się więcej informacji lub zapytać o szczegóły, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego – +48 504 587 787 lub e-mailowego: kontakt@pogrzebyonline.pl 

“Śmierć nie jest kresem naszego istnienia, żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia” ~Albert Einstein