Pogrzeb on-line, Pogrzeb przez internet, Pogrzeb na żywo w komputerze, Wirtualny pogrzeb
Kaplica znajdująca się na cmentarzu Junikowo w Poznaniu. Zdjęcie własne.

Oferujemy profesjonalne transmisje pogrzebów. Są one skierowane do osób, które nie mogą osobiście uczestniczyć w ceremonii pogrzebowej bliskiej osoby. Transmisja pogrzebu na żywo umożliwia uczestniczenie w pogrzebie w czasie rzeczywistym, daje to możliwość połączenia się z rodziną za pomocą internetu będącą osobiście na pochówku. Nasza usługa inaczej nazywa się pogrzeby online. Poznań to miasto, w którym znajduje się aż 26 cmentarzy, największe i najpopularniejsze z nich to cmentarz Junikowo, Miłostowo, Górczyn i Starołęka.

Wykonujemy streaming pogrzebu z kościoła, kaplicy i cmentarza, więc nasza transmisja na żywo będzie obejmowała zarówno Mszę Świętą jak i pochówek.

Pogrzeb przez internet Poznań

Jesteśmy w stanie przyjąć zlecenie nawet w dniu pogrzebu, ponieważ mamy główną siedzibę w Poznaniu. Dojeżdżamy zarówno na terenie Wielkopolski, jak i całej Polski. Mogą być to duże miasta jak Poznań, Leszno, Piła, Gniezno, Konin, Kalisz lub Ostrów Wielkopolski, ale także oferujemy nagrywanie pogrzebów we wszystkich mniejszych, takich jak Września, Szamotuły, Wolsztyn, Koło, Turek, Śrem czy Jarocin oraz wszystkich bardzo małych miasteczkach i wsiach.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, poprzez kliknięcie przycisku znajdującego się poniżej: