Pogrzeb on-line, Streaming z pogrzebu, Transmisja pogrzebu

Jeżeli potrzebujesz transmisji pogrzebu w bardzo dobrej jakości oraz cenie, to idealnie trafiłeś!

Jesteśmy najdłużej działającą firmą na rynku. Na swoim koncie mamy już ponad sto transmisji pogrzebów oraz mnóstwo klientów zadowolonych z naszej jakości oraz obsługi.

Realizujemy profesjonalne transmisje pogrzebów nie tylko na terenie województwa dolnośląskiego, w miastach takich jak Wrocław, Legnica, Jelenia Góra czy Wałbrzych, ale także w całej Polsce, niezależnie od wielkości miasta, czy wsi.

Profesjonalny streaming pogrzebu Dolny Śląsk

Nasza usługa, nazywająca się pogrzeby online na żywo, skierowana jest najczęściej do rodziny, która mieszka za granicą i poprzez obostrzenia lub odległość nie jest w stanie przybyć na ceremonię pogrzebową osobiście.
Streaming z pogrzebu łączy rodziny, nawet gdy są daleko od siebie.

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu, którym wykonujemy wirtualny pogrzeb, dzięki temu będziemy mieć zawsze zasięg, niezależnie od miejsca transmisji. Dzięki temu, odbiory będą mogli w czasie rzeczywistym na żywo uczestniczyć w pochówku.

Szanujemy żałobę osób będących na miejscu, dlatego kamerzysta na pogrzebie stara się wykonywać swoją pracę tak, by być jak najmniej widocznym.

Transmisje pogrzebów online Wrocław, Wałbrzych, Legnica i całe dolnośląskie

Zawsze po wykonanej usłudze transmitowania pogrzebu, przekazujemy nagranie z pogrzebu osobie zamawiającej transmisję w formie linku w chmurze lub na pendrivie.

Aby dowiedzieć się więcej informacji o usłudze wideo pogrzeb – zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 504 587 787 lub mailowego kontakt@pogrzebyonline.pl.

Streanming z pogrzebu Wałbrzych, Transmisja pogrzebu Wałbrzych, Pogrzeby On-line
Kaplica na cmentarzu w Wałbrzychu. Zdjęcie własne.