Specjalizujemy się w dziedzinie zwanej pogrzeb online w internecie

Efektem naszych działań są profesjonalne transmisje na żywo z pogrzebu. 

Nasz streaming z pogrzebu jest w pełni prywatny i dodatkowo zabezpieczony Kluczem Transmisji – to rodzina decyduje komu przekaże klucz do oglądania pogrzebu. Klucz Transmisji można także umieścić w nekrologu.

Pogrzeb na żywo Rzeszów

Nasza Firma – Pogrzeby Online wprowadziła jako pierwsza na rynek Polski streaming z pogrzebu. Jest to idea bardzo dobrze znana i rozwinięta w innych krajach np. USA, Holandia, Norwegia, Chile, Australia. Postanowiliśmy dać możliwość rodzinie na emigracji uczestniczenia w pogrzebie na żywo, bez przylatywania do Polski. 

W odróżnieniu od innych firm –my zawsze mamy internet i dobry zasięg (niezależnie od wielkości miasta czy wsi). Dzieje się to dzięki dodatkowym wzmacniaczom i internetowi satelitarnemu. Transmisja pogrzebu online przez internet będzie szła płynnie, bez cięć i lagów. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu mikrofonów zewnętrznych, nagranie z pogrzebu i pożegnania nie będzie zawierało pogłosu. 

Streaming z pogrzebu online

Działamy nie tylko w takich miejscowościach jak Przemyśl, Mielec, Krosno, Sanok, czy Rzeszów. Transmisja z pogrzebu online może być również zamawiana u nas z mniejszych miejscowości położonych w obszarach całej Polski.  

Pogrzeby online, transmisja na żywo przez internet
Cmentarz Stary w Rzeszowie - pomnik anioła
  • Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

Wykonujemy profesjonalne transmisje pogrzebów na żywo

Najlepsze warunki na rynku

Atrakcyjne ceny