Rozumiemy, jak jest trudno rodzinom i przyjaciołom, którzy nie mogą osobiście uczestniczyć w pogrzebie, dlatego stworzyliśmy usługę, która się nazywa Pogrzeby Online.

Wirtualny pogrzeb daje możliwość uhonorowania ukochanej osoby i okazania wsparcia rodzinie, bez narażania niczyjego zdrowia lub bezpieczeństwa.

Obszar świadczenia naszych usług to nie tylko Opole, Namysłów, Kluczbork, Nysa, Kędzierzyn-Koźle czy Prudnik, ale także mniejsze miejscowości. Transmisje pogrzebów wykonujemy także na terytorium całej Polski.

Wysokiej jakości transmisja pogrzebu Opole i opolskie

Transmisja na żywo z pochówku może być odbierana przez odbiorców za pomocą jakiekolwiek urządzenia z podłączeniem do internetu – mogą być to smartfony, laptopy, tablety oraz telewizory z funkcją smart TV.

Zawodowo wykonujemy pogrzeby on-line przez internet i posiadamy największe doświadczenie w tej dziedzinie, spośród wszystkich firm działających w Polsce.

Transmisje pogrzebów na żywo Opole
Pogrzeby online Kluczbork Namysłów Prudnik

 Wykonywanie transmisji pogrzebów na żywo

Streaming z pogrzebu wykonuje wyspecjalizowany kamerzysta, który przyjeżdża na miejsce ostaniej drogi zmarłego około godzinę przed rozpoczęciem ceremonii pogrzebowej.

Jesteśmy wyposażeni we własne łącze internetowe – dzięki temu nie jesteśmy uzależnieni od dostępności sieci bezprzewodowych lub przewodowych na miejscu. Nasz sprzęt używany przy transmitowaniu pogrzebów jest niezawodny.

Bez względu na odległość, wiele osób bliskich, a także znajomych, będzie w stanie obejrzeć uroczystość.

Jesteśmy w stanie przyjąć zlecenie wykonania transmisji pogrzebu na żywo, nawet w dniu pogrzebu (jeżeli tylko dostępność terminów nam na to pozwoli).

Zapraszamy do kontaktu.

streaming z pogrzebu Opole
pogrzeb na żywo Prudnik
nagranie z pogrzebu Kluczbork
pogrzeb na żywo Namysłów
transmisja z pogrzebu Kluczbork
kamerzysta na pogrzebie Opole
kamerzysta pogrzebowy Prudnik
kamera na pogrzebie Nysa
transmisja na żywo pogrzebów Kędzierzyn Koźle
nagrywanie pogrzebów Głuchołazy
streamowanie pogrzebu Opole
stream z pogrzebu Prudnik
pogrzeb przez internet Opole
pogrzeb w internecie Opole
video pogrzeb Opole
wideo pogrzeb Pudnik
filmowanie pogrzebu Opole
transmisja ceremonii pogrzebowej Opole
ceremonia pogrzebowa online na żywo Kluczbork