Pogrzeb na żywo Kraków, Pogrzeby on-line Małopolska, Streaming z pogrzebu
Kaplica Zmartwychwstania Pańskiego w Krakowie - zdjęcie własne

Jeżeli Państwo lub członek Państwa rodziny nie może dojechać osobiście na ceremonię pogrzebową, to niezbędna okazuje się transmisja na żywo z pogrzebu

Nasza Firma – Pogrzeby Online wprowadziła na rynek polski ideę streamingu z pogrzebu. Nagrywanie pogrzebu od lat jest bardzo popularne w krajach bardziej rozwiniętych typu – USA, Wielka Brytania, Holandia, Norwegia, dlatego też zdecydowaliśmy się na rozpowszechnienie pogrzebów w internecie na terenie całej w Polsce. Udało nam się i na swoim koncie przez lata działalności mamy już setki zadowolonych klientów.

Podczas wykonywania transmisji na żywo z ceremonii pogrzebowej, kamerzysta na pogrzebie zachowuje pełną powagę i poszanowanie dla rodziny będącej na miejscu. Pogrzeby w internecie na żywo wykonujemy sprzętem niewielkich rozmiarów, ale za to bardzo dobrej jakości. Nasza transmisja na żywo z pożegnania i pogrzebu jest w jakości full HD oraz dźwięk w kościele lub kaplicy cmentarnej zbieramy bezpośrednio z głośników (dzięki temu nasz streaming z pogrzebu nie zawiera rozpraszającego pogłosu).

Pogrzeb na żywo Kraków

Obszar wykonywania streamingu przez internet z pogrzebu obejmuje nie tylko w Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane, Nowy Targ czy Oświęcim, ale także streamujemy pożegnanie we wszystkich mniejszych miejscowościach i to na terenie całej Polski.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, najlepiej telefonicznego (numer znajduje się w nagłówku – obok logo Pogrzeby On-line).