Pogrzeb on-line, Streaming funeralny, Transmisja pogrzebu, pogrzeb na żywocała Polska

Zdarzają się sytuacje, w których odległość, zdrowie lub inne okoliczności uniemożliwiają rodzinie lub przyjaciołom wzięcie udziału w pogrzebie na żywo. Zatrudnienie profesjonalnej firmy Pogrzeby Online to najlepszy sposób, aby bliscy, którzy nie mogą uczestniczyć osobiście w ceremonii, mieli możliwość uczestniczenia w pożegnaniu w czasie rzeczywistym przez internet, z dowolnego miejsca na świecie.

Pogrzeby on-line na żywo to usługa, która łączy rodziny, bez względu na odległość.
Nasz streaming z pogrzebu może oglądać nieograniczona liczba użytkowników zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.
Jakość streamingu jest bardzo dobra – transmisja na żywo może być oglądana przez odbiorców w jakości Full HD.

Profesjonalne transmisje pogrzebów online – Śląsk i Zagłębie

Do obszaru filmowania pogrzebów zaliczają się nie tylko Katowice, Gliwice, Bielsko-Biała, Cieszyn, czy Częstochowa. Transmisje na żywo prowadzimy na obszarze całej Polski!

Rozumiemy, że prywatność jest niezwykle ważna. Streaming z pogrzebu jest zabezpieczony indywidualnym hasłem, to pozwala wybrać osobie zamawiającej, kto może oglądać nagranie z pogrzebu na żywo.

Transmisja pogrzebu Katowice i śląskie

Kamerzysta na pogrzebie stara się zawsze zachowywać jak największą dyskrecję i poszanowanie dla żałoby osób będących na miejscu.

Jeżeli w Państwa głowie pojawiają się wciąż pytania dotyczące filmowania pogrzebu i strumieniowania go przez internet, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 504 587 787.

Pogrzeby on-line, Pogrzeb na żywo, Kamerzysta na pogrzebie Katowice