Transmisja pogrzebu Białystok, Livestreaming Łomża, Pogrzeby Online, Kamerzysta na pogrzebie, Pogrzeb na żywo

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nazywaną Pogrzeb Online. Transmisje z pogrzebu w internecie wykonujemy w sposób profesjonalny.

Streaming na żywo z pogrzebu w Polsce został zainicjowany przez naszą Firmę – Pogrzeby Online. Pogrzeby na żywo przez internet doczekały się dzięki nam dużego rozgłosu w mediach. Zauważono, że Pogrzeby On-line potrafią łączyć ludzi i pomagać w trudnych chwilach, jakim jest odejście bliskiej osoby. Przeprowadzaliśmy wywiady dla takich mediów jak Gazeta Wyborcza, TVP info, Wirtualna Polska, Polsat czy Polska the Times.

Nasze transmisje funeralne spowodowały, że na swoim koncie mamy już setki przeprowadzonych streamingów z ostatniego pożegnania oraz mnóstwo wdzięcznych rodzin, którym pomogliśmy.

Transmisja na żywo Białystok

Działamy na terenie całej Polski, nie tylko w mieście takim jak Suwałki, Łomża, Augustów, Zambrów lub Białystok. Transmisja pogrzebu na żywo przez internet łączy rodziny, gdziekolwiek by się znajdowali.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu, najlepiej telefonicznego. Numer znajduje się w nagłówku naszej strony (pogrzebyonline.pl).