Wiemy jak trudnym i jednocześnie zapełnionym czasem jest organizacja pogrzebu bliskiej dla nas osoby. Dlatego też nasze usługi wykonywania transmisji z pogrzebu realizowane są maksymalnie kompleksowo. Zapraszamy do zapoznania się z opisem doprecyzowującym kolejne etapy współpracy naszej firmy z rodziną.

1. Zgłoszenie

Początkiem współpracy jest zadzwonienie do nas lub wysłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zachęcamy do kontaktu także osoby, które chcą rozwiać ewentualne wątpliwości. Nasz młody i przyjazny zespół kompleksowo odpowie na każde postawione pytanie.

W przypadku wyrażenia chęci skorzystania z naszych usług, poprosimy o najważniejsze informacje dotyczące ceremonii pogrzebowej – takie jak miejsce i termin. Aby zapewnić maksymalną jakość usług, zapytamy także o nazwę zakładu pogrzebowego organizującego ceremonię.

Wykonujemy profesjonalne transmisje pogrzebów na żywo

Najlepsze warunki na rynku

Atrakcyjne ceny

2. Dostarczenie klucza transmisji

W celu zapewnienia maksymalnej prywatności, wszystkie nasze transmisje są możliwe do obejrzenia po wpisaniu wysłanego przez nas klucza transmisji. Klucz transmisji może być także zaproponowany przez rodzinę

Wraz z kluczem wysyłamy także instrukcję obsługi naszej strony w formacie .pdf. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza strona była maksymalnie prosta, a transmisja dostępna maksymalnie szybko, dlatego nie wymagamy tworzenia kont lub przechodzenia żadnych czasochłonnych weryfikacji.

3. Przygotowanie transmisji

Czas przed terminem pogrzebu jest dla nas czasem przygotowań – kontaktujemy się i uzgadniamy szczegóły wzajemnej współpracy z zakładem pogrzebowym oraz (opcjonalnie) z parafią w której odbędzie się Msza w intencji zmarłego, tak abyśmy mogli być stuprocentowo pewni realizowanej przez nas usługi.

4. Realizacja transmisji

Po uzgodnieniu terminu i miejsca pogrzebu, wyposażony w profesjonalny sprzęt przedstawiciel naszej firmy realizuje transmisję. Jesteśmy otwarci na wszelkie prośby i sugestie rodziny, takie jak unikanie filmowania jej członków czy umieszczenie dowolnej tekstu lub materiału audiowizualnego na transmitowany materiał. Celem naszych pracowników jest zapewnienie maksymalnego komfortu rodzinie, dlatego dokładamy wszelkich starań aby obecna w ceremonii kamera nie skupiała na sobie uwagi uczestników.

Poza osobą będącą na miejscu, w czasie nadawania transmisji pracują także osoby nadzorujące poprawność i najwyższą jakość transmisji.

5. Po ceremonii

Wiemy, że nagranie z ceremonii pogrzebowej bliskiej nam osoby może być pamiątką na lata, dlatego bezpłatnie dostarczymy rodzinie zarejestrowany przez nas materiał.