Czy transmisja online z pogrzebu to dobry pomysł?

Pogrzeb bliskiej nam osoby to wydarzenie szczególne. Gdy niespodziewanie umiera bliski naszemu sercu człowiek, chcemy być jak najbliżej jego ostatniej drogi. Niestety pandemiczna rzeczywistość sprawiła, że kwarantanna, bądź troska o własne zdrowie mogą uniemożliwić nam uczestniczenie w tradycyjnej ceremonii pogrzebowej.

Powodów uniemożliwiających uczestnictwo w ostatniej drodze zmarłego jest więcej – przebywanie w odległym miejscu, hospitalizacja, zaawansowana ciąża czy problemy zdrowotne.

Z pomocą w takich sytuacjach może przyjść oferowana przez nas transmisja online z pogrzebu, dzięki której mogą państwo uczestniczyć w ostatniej drodze bliskiego niezależnie od miejsca, w którym Państwo się znajdują.

Przeprowadzenie takiej transmisji może być również dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem, jeżeli przewidywane jest liczne zainteresowanie ceremonią.

Transmisja z pogrzebu

Wykonujemy profesjonalne transmisje pogrzebów na żywo

Najlepsze warunki na rynku

Atrakcyjne ceny

Pogrzeb na żywo w internecie

Jak wygląda transmisja z pogrzebu?

Oferowana przez nas usługa (w zależności od woli rodziny) pozwala na uczestniczenie we wszystkich etapach ostatniej drogi zmarłego; od ostatniego pożegnania, Mszy Świętej, procesji do miejsca spoczynku, aż do samego pochówku. Odbiorcy śledzą każdy etap ceremonii tak jakby byli na miejscu.

Nieoczywistą zaletą takiego rozwiązania jest większa intymność dla osoby oglądającej pogrzeb.

Dokładamy wszelkich starań, aby będący na ceremonii kamerzysta nie rozpraszał innych uczestników, dlatego posiadany przez nas sprzęt jest jednocześnie profesjonalny i maksymalnie kompaktowy.

Więcej informacji o naszych transmisjach, znajdą Państwo na stronie głównej.